ALOE VERA

Aloe Barbadensis Miller. Telaffuzu güç bir kelime olmasına rağmen, hakkında bilgilenmeye değer!

Yaklaşık 400 tür aloe bitkisi vardır. Bunların tamamı dünyanın kurak bölgelerinde yetişen sulu bitkilerdir. Her birinin kendine özgü yararları olmasına karşın içlerinden bir tanesi, Aloe Barbadensis Miller, rahatlatıcı ve sakinleştirici etkilerinden dolayı, binlerce yıldır tanınır ve kullanılır.  

Bu bitki hakkındaki en eski kayıtlara, M.Ö.2200 yıllarından kalan 'Sümer Kil Tabletlerinde' rastlanmıştır. Mısır, Çin, Yunanistan, Roma, Hindistan ve Arabistan gibi tarihin sayfalarında yer alan eski medeniyetler, Aloe’nın yararlarını görmüş ve ona verdikleri değeri göstermişlerdir. Forever Living de, aynen tarihin içinde yer alan bu eski medeniyetler gibi rahatlatıcı, sakinleştirici ve besleyici özelliklerinden ötürü, Aloe’ye hak ettiği saygıyı göstermektedir.

Biz de, sağlık ve güzellik ürünlerimizi daha da geliştirip mükemmel konuma getirebilmek için bu en değerli ve seçkin Aloe Vera’ıa kullanıyoruz. Ürünlerimizin yapımında kullanılan Aloe’ların yetiştiği tüm ekim alanlarının bize ait olması nedeniyle, bütün ürünlerimizin saflığını ve gücünü garanti edebiliyoruz.


İlk kez Aloe Veralı ürünlerimiz Uluslararası Aloe Bilim Konseyi Onay Mühürüne layık görülmüş ve ödüllendirilmiştir. Aloe içeren ürünlerimizin tamamının üzerinde, bu onay mühürünü görebilirsiniz.
İdeal Kilonu Bul

Boyunuz Cm
Kilonuz Kg İdeal Kilonuz Kg
Yaşınız
Cinsiyetiniz Fark Kg